HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7. коло Sturridge - pow3r

Go down

7. коло Sturridge - pow3r Empty 7. коло Sturridge - pow3r

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:12 am

Sturridge - pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. коло Sturridge - pow3r Empty Re: 7. коло Sturridge - pow3r

Пишување  naitoN on Саб Јан 11, 2014 2:38 am

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

7. коло Sturridge - pow3r Empty Sturridge - pow3r

Пишување  naitoN on Саб Јан 11, 2014 7:18 pm

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

7. коло Sturridge - pow3r Empty Re: 7. коло Sturridge - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот