HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

14. коло MaDr1D1sTa - xD celzi

Go down

14. коло MaDr1D1sTa - xD celzi Empty 14. коло MaDr1D1sTa - xD celzi

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:07 am

MaDr1D1sTa - xD celzi

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

14. коло MaDr1D1sTa - xD celzi Empty Re: 14. коло MaDr1D1sTa - xD celzi

Пишување  Ozil on Сре Јан 15, 2014 12:12 am

Sluzbeno 0-0
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот