HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

13. коло xD celzi - FoUR1

Go down

13. коло xD celzi - FoUR1 Empty 13. коло xD celzi - FoUR1

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:06 am

xD celzi - FoUR1

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. коло xD celzi - FoUR1 Empty ...

Пишување  FoUrStR1nGeR on Вто Јан 07, 2014 6:06 pm

koa moes denes ili utre Very Happy ?
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 21

Вратете се на почетокот Go down

13. коло xD celzi - FoUR1 Empty Four 12-5 celzi

Пишување  FoUrStR1nGeR on Чет Јан 09, 2014 1:30 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 21

Вратете се на почетокот Go down

13. коло xD celzi - FoUR1 Empty Re: 13. коло xD celzi - FoUR1

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот