HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel

Go down

13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel Empty 13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:06 am

☻ Oscar ☻ - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 12ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel Empty Oscar vs Nitro

Пишување  Oscar on Вто Јан 07, 2014 4:50 pm

Oscar 2-2 Nitro Petel

Nema snimka Very Happy
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel Empty Re: 13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Вто Јан 07, 2014 5:09 pm

2-0 / 2-2 (vredit da se napomenit)

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel Empty Re: 13. коло ☻ Oscar ☻ - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот