HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

First Round: Ñike123 vs pow3r

Go down

First Round: Ñike123 vs pow3r Empty First Round: Ñike123 vs pow3r

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:20 pm

Ñike123 vs pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 5ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: Ñike123 vs pow3r Empty Re: First Round: Ñike123 vs pow3r

Пишување  naitoN on Пет Јан 03, 2014 8:56 pm

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

First Round: Ñike123 vs pow3r Empty Ñike123 vs pow3r

Пишување  naitoN on Саб Јан 04, 2014 11:37 pm

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

First Round: Ñike123 vs pow3r Empty Re: First Round: Ñike123 vs pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот