HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻

Go down

First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻ Empty First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:20 pm

Kiko vs ☻ Oscar ☻

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 5ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻ Empty Re: First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻

Пишување  Kiko is bacKl on Нед Јан 05, 2014 3:26 am

Oscar stavi go klipot ako go imas.. Inace natprevarot zavrsi 4-3 ili 3-2 ne sum siguren, so golden goal..
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻ Empty asd

Пишување  Oscar on Нед Јан 05, 2014 3:09 pm

3-2 zavrsi za Kiko... nema snimka Very Happy
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻ Empty Re: First Round: Kiko vs ☻ Oscar ☻

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот