HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

First Round: MacDragon vs xD celz

Go down

First Round: MacDragon vs xD celz Empty First Round: MacDragon vs xD celz

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:19 pm

MacDragon vs xD celz

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 5ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon vs xD celz Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Дек 31, 2013 12:47 pm

kuga ?  albino 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon vs xD celz Empty Re: First Round: MacDragon vs xD celz

Пишување  celzi on Чет Јан 02, 2014 12:20 pm

Utre kje odigrame kje ti pisam koga
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon vs xD celz Empty Re: First Round: MacDragon vs xD celz

Пишување  Ozil on Вто Јан 07, 2014 1:17 am

Planirate da odigrate?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon vs xD celz Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Јан 07, 2014 3:04 pm

da.. ke probame denes.. t.e ako e tuka  Smile 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon vs xD celz Empty Re: First Round: MacDragon vs xD celz

Пишување  celzi on Чет Јан 09, 2014 1:26 pm

celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

First Round: MacDragon vs xD celz Empty Re: First Round: MacDragon vs xD celz

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот