HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa

Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:19 pm

FoUR1 vs MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 5ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty df

Пишување  MaDr1D1sTa on Пон Дек 30, 2013 8:44 pm

tepano e Gzleto odamna Very Happy
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty Re: First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 9:36 pm

MaDr1D1sTa напиша:tepano e Gzleto odamna Very Happy
opa
staj snimka i rezultato
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty ds

Пишување  MaDr1D1sTa on Вто Дек 31, 2013 9:28 am

snimka prasaj go four a rez 7-6 da ne bese na golden goal se igraese neka potvrde Gzleto
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty glup Madrid - glup!

Пишување  FoUrStR1nGeR on Вто Дек 31, 2013 11:11 am

pobedi serkoto - potvrduem Smile neam snimka
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 21

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Дек 31, 2013 12:48 pm

bravo   Very Happy 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty Re: First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa

Пишување  Nitro Petel on Вто Дек 31, 2013 2:10 pm

se uplasi od mene 1/4 finale go znam toj strav..
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty Re: First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa

Пишување  Sturridge on Вто Дек 31, 2013 2:26 pm

Au madra bre hahabudala 
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 19
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty xc

Пишување  MaDr1D1sTa on Вто Дек 31, 2013 2:36 pm

stur ne jadi toa so ne se jade  smeker 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa Empty Re: First Round: FoUR1 vs MaDr1D1sTa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот