HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

First Round: NitroPetel vs MFnsy0o

Go down

First Round: NitroPetel vs MFnsy0o Empty First Round: NitroPetel vs MFnsy0o

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:18 pm

NitroPetel vs MFnsy0o

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 5ти Јануари!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

First Round: NitroPetel vs MFnsy0o Empty Re: First Round: NitroPetel vs MFnsy0o

Пишување  Nitro Petel on Саб Јан 04, 2014 10:43 pm

Sluzbena e ova nejkit da igrat

__________________________________________________
Lord Bendtner!
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот