HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. коло MFnsy0o - pow3r

Go down

6. коло MFnsy0o - pow3r Empty 6. коло MFnsy0o - pow3r

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:54 pm

MFnsy0o - pow3r

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. коло MFnsy0o - pow3r Empty Re: 6. коло MFnsy0o - pow3r

Пишување  naitoN on Сре Дек 25, 2013 12:14 am

pisi koga mozes
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

6. коло MFnsy0o - pow3r Empty MFnsy0o - pow3r

Пишување  naitoN on Сре Дек 25, 2013 9:10 pm

1-2

(povtorno ne ja doigra utakmicata, mi rece sluzbena da ja zemam)

http://www.haxballtube.com/watch/314871390e

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

6. коло MFnsy0o - pow3r Empty Re: 6. коло MFnsy0o - pow3r

Пишување  Ozil on Чет Дек 26, 2013 11:04 pm

Rezultatot ke bide 0-3 vo koris na pow3r, ova ti e 2ri pat da napustas utakmica...
3tiot pat ke bides isfrlen od ligata i ke imas zabrana za igranje 1 sezona.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. коло MFnsy0o - pow3r Empty Re: 6. коло MFnsy0o - pow3r

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот