HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. коло Tevez - Sturridge

Go down

5. коло Tevez - Sturridge Empty 5. коло Tevez - Sturridge

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:52 pm

Tevez - Sturridge

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Tevez - Sturridge Empty Re: 5. коло Tevez - Sturridge

Пишување  Sturridge on Сре Јан 01, 2014 2:40 pm

Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 19
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Tevez - Sturridge Empty df

Пишување  MaDr1D1sTa on Сре Јан 01, 2014 3:54 pm

so igrate vi bre cc vilica 
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Tevez - Sturridge Empty lee

Пишување  MacedoniaDragon on Сре Јан 01, 2014 7:06 pm

Mestena! Laughing 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Tevez - Sturridge Empty Re: 5. коло Tevez - Sturridge

Пишување  Tevez on Чет Јан 02, 2014 8:05 am

namestena 1 u 2 Very Happy

Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

5. коло Tevez - Sturridge Empty Re: 5. коло Tevez - Sturridge

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот