HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

11. коло xD celzi - Ozil

Go down

11. коло xD celzi - Ozil Empty 11. коло xD celzi - Ozil

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:50 pm

xD celzi - Ozil

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. коло xD celzi - Ozil Empty Re: 11. коло xD celzi - Ozil

Пишување  celzi on Чет Јан 02, 2014 12:17 pm

Kje ti pisam na fb za da odigrame
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

11. коло xD celzi - Ozil Empty Re: 11. коло xD celzi - Ozil

Пишување  Ozil on Чет Јан 02, 2014 9:22 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. коло xD celzi - Ozil Empty Re: 11. коло xD celzi - Ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот