HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

12. коло MaDr1D1sTa - FoUR1

Go down

12. коло MaDr1D1sTa - FoUR1 Empty 12. коло MaDr1D1sTa - FoUR1

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:49 pm

MaDr1D1sTa - FoUR1

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

12. коло MaDr1D1sTa - FoUR1 Empty Re: 12. коло MaDr1D1sTa - FoUR1

Пишување  FoUrStR1nGeR on Саб Дек 28, 2013 12:00 am

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 21

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот