HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon

Go down

11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon Empty 11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 11:48 pm

☻ Oscar ☻ - MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon Empty Oscar vs MacDragon

Пишување  Oscar on Сре Дек 25, 2013 7:46 pm

Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon Empty Re: 11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon

Пишување  Nitro Petel on Чет Дек 26, 2013 8:37 am

ohoho bravo oscarce Very Happy
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon Empty Re: 11. коло ☻ Oscar ☻ - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот