HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. коло pow3r - Tevez

Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 1:30 am

pow3r - Tevez

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  naitoN on Пет Дек 27, 2013 5:12 am

koga?
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Пет Дек 27, 2013 8:10 pm

moze sega
?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Саб Дек 28, 2013 8:28 pm

utre moes?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  naitoN on Саб Дек 28, 2013 10:01 pm

utre vo 17 00 dojdi , kje napravam room
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Нед Дек 29, 2013 7:00 am

ok
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Нед Дек 29, 2013 4:31 pm

go nemase vo 17 : 00, sluzbena
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  naitoN on Нед Дек 29, 2013 6:11 pm

ne lazi, pola saat imav napraveno soba vo 17h , tebe te nemase ...
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Пон Дек 30, 2013 7:59 am

hahahaahahahahahaah ti ne lazi be -.-
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Пон Дек 30, 2013 9:07 am

NEMASE SOBA,SVEDOK E I BRAT MI.!!!!
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Ozil on Пон Дек 30, 2013 8:16 pm

Isto i tuka Tevez, odigrajte go ovoa so poskoro.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Чет Јан 02, 2014 8:09 am

ma Ozil sekoj den go baram na hax,a nego go nema go prasuvam i Oscar i tij ne znae kade e -.-
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Чет Јан 02, 2014 9:44 am

pow3r ja sega kje napraam room
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Tevez on Чет Јан 02, 2014 10:23 am

pow3r ke does moj room
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty pow3r - Tevez

Пишување  naitoN on Чет Јан 02, 2014 7:23 pm

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

4. коло pow3r - Tevez Empty Re: 4. коло pow3r - Tevez

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот