HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10. коло Dyniackor LOCK - ☻ Oscar ☻

Go down

10. коло Dyniackor LOCK - ☻ Oscar ☻ Empty 10. коло Dyniackor LOCK - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 1:29 am

Dyniackor LOCK - ☻ Oscar ☻

СЛУЖБЕНО ЗА ОСКАР 0-3
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот