HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10. коло MacDragon - xD celzi

Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty 10. коло MacDragon - xD celzi

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 1:29 am

MacDragon - xD celzi

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Дек 24, 2013 5:10 pm

ovoj koa ke ima internet ke igrame  What a Face 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty Re: 10. коло MacDragon - xD celzi

Пишување  celzi on Чет Јан 02, 2014 12:18 pm

MacedoniaDragon напиша:ovoj koa ke ima internet ke igrame  What a Face 
Jas imav internet ama baven mi bese zatoa sto downloadirav mnogu izminatit mesec


Vecer okolu 21 22 casot ako mozes da odigram ?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Чет Јан 02, 2014 12:48 pm

ae ae ae ... kuga me zateces u taj period ke izigrame  Very Happy 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty epa..

Пишување  MacedoniaDragon on Пет Јан 03, 2014 9:13 pm

kazi utre termin da izigrame konecno  Smile 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty Re: 10. коло MacDragon - xD celzi

Пишување  celzi on Пет Јан 03, 2014 9:25 pm

MacedoniaDragon напиша:kazi utre termin da izigrame konecno  Smile 
https://www.facebook.com/gorgi4e
Add me na fb i kje se dogovorime
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 20
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty :D

Пишување  MacedoniaDragon on Саб Јан 04, 2014 9:12 pm

dragon-celzi 4-0... posle toj ke potvrdi
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

10. коло MacDragon - xD celzi Empty Re: 10. коло MacDragon - xD celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот