HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

10. коло Ozil - FoUR1

Go down

10. коло Ozil - FoUR1 Empty 10. коло Ozil - FoUR1

Пишување  Ozil on Вто Дек 24, 2013 1:28 am

Ozil - FoUR1

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 29ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. коло Ozil - FoUR1 Empty Re: 10. коло Ozil - FoUR1

Пишување  naitoN on Сре Дек 25, 2013 12:17 am

golemo derbi santa 
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

10. коло Ozil - FoUR1 Empty Re: 10. коло Ozil - FoUR1

Пишување  Nitro Petel on Сре Дек 25, 2013 6:29 pm

ozil tepat zivot stavam
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

10. коло Ozil - FoUR1 Empty Re: 10. коло Ozil - FoUR1

Пишување  Ozil on Пет Дек 27, 2013 12:12 am

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

10. коло Ozil - FoUR1 Empty Re: 10. коло Ozil - FoUR1

Пишување  Nitro Petel on Пет Дек 27, 2013 8:39 pm

four na kolena mu se vrakat deka ne go pocituvat dogovorot  jocolor 
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

10. коло Ozil - FoUR1 Empty Re: 10. коло Ozil - FoUR1

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот