HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. коло Tevez - Kiko

Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 4:13 pm

Tevez - Kiko

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty Re: 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Tevez on Пон Дек 16, 2013 6:12 pm

Koa moes

Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty Re: 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Tevez on Сре Дек 18, 2013 5:11 pm

moes vo sabota vo 10?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty Re: 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Tevez on Чет Дек 19, 2013 8:01 pm

koga smee sluzbena?
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty Re: 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Чет Дек 19, 2013 10:08 pm

Utre sum tuka posle 6, kazi termin koga mozes ako ne kje ostavime vikendov....
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty Re: 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Tevez on Пет Дек 20, 2013 1:40 pm

moes vo 8 vo sabota ? Very Happy
Tevez
Tevez

Број на мислења : 48
Репутација : -4
Join date : 2013-11-20

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty Re: 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Kiko is bacKl on Пет Дек 20, 2013 8:31 pm

http://www.haxballtube.com/watch/6ddc92365c
EDIT: greska vo rezultatot 7-5 win, malce jebese lagot ali toa e.. GG Tevez
avatar
Kiko is bacKl

Број на мислења : 31
Репутација : 3
Join date : 2013-01-03

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Tevez - Kiko Empty Re: 3. коло Tevez - Kiko

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот