HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. коло pow3r - Sturridge

Go down

2. коло pow3r - Sturridge Empty 2. коло pow3r - Sturridge

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 4:12 pm

pow3r - Sturridge

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

2. коло pow3r - Sturridge Empty Re: 2. коло pow3r - Sturridge

Пишување  Sturridge on Пон Дек 16, 2013 9:58 pm

koa ?
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 19
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

2. коло pow3r - Sturridge Empty Re: 2. коло pow3r - Sturridge

Пишување  Sturridge on Пет Дек 20, 2013 2:43 pm

Alo pisi koa moes, na drugite im pisuvas mene ne.
Sturridge
Sturridge

Број на мислења : 26
Репутација : 0
Join date : 2013-06-19
Age : 19
Локација : Skopje :D

Вратете се на почетокот Go down

2. коло pow3r - Sturridge Empty pow3r - Sturridge

Пишување  naitoN on Пет Дек 20, 2013 4:42 pm

naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 25

Вратете се на почетокот Go down

2. коло pow3r - Sturridge Empty Re: 2. коло pow3r - Sturridge

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот