HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. коло pow3r - MFnsy0o

Go down

1. коло pow3r - MFnsy0o Empty 1. коло pow3r - MFnsy0o

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 4:12 pm

pow3r - MFnsy0o

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. коло pow3r - MFnsy0o Empty Re: 1. коло pow3r - MFnsy0o

Пишување  naitoN on Пон Дек 16, 2013 11:29 pm

koga mozes pisi
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

1. коло pow3r - MFnsy0o Empty pow3r - MFnsy0o

Пишување  naitoN on Чет Дек 19, 2013 8:14 pm

5-1

poslednata minuta ne ja doigra

http://www.haxballtube.com/watch/828a9b0264
naitoN
naitoN

Број на мислења : 99
Репутација : 1
Join date : 2011-11-03
Age : 24

Вратете се на почетокот Go down

1. коло pow3r - MFnsy0o Empty Re: 1. коло pow3r - MFnsy0o

Пишување  Ozil on Пет Дек 20, 2013 5:30 pm

pow3r напиша:5-1

poslednata minuta ne ja doigra

http://www.haxballtube.com/watch/828a9b0264

MFnsy0o imas opemena za napustanje na utakmica, sleden pat ke bides kaznet.
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

1. коло pow3r - MFnsy0o Empty Re: 1. коло pow3r - MFnsy0o

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот