HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9. коло xD celzi - Dyniackor

Go down

9. коло xD celzi - Dyniackor

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 3:34 pm

xD celzi - Dyniackor

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9. коло xD celzi - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Сре Дек 18, 2013 2:37 pm

skoro sekoj den sum uklucen vo 20-21 casot. kazi koga mozes
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9. коло xD celzi - Dyniackor

Пишување  celzi on Чет Дек 19, 2013 11:41 am

Vecer vo 21 ako mozes
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

Re: 9. коло xD celzi - Dyniackor

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот