HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

9. коло Nitro Petel - Ozil

Go down

9. коло Nitro Petel - Ozil Empty 9. коло Nitro Petel - Ozil

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 3:33 pm

Nitro Petel - Ozil

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. коло Nitro Petel - Ozil Empty Re: 9. коло Nitro Petel - Ozil

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 7:12 pm

Petel - Ozil 2-5

petelot na kolena:D
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

9. коло Nitro Petel - Ozil Empty Re: 9. коло Nitro Petel - Ozil

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 16, 2013 7:14 pm

2 penali ne sudeni
2 gola od ofsajd
so sakas pojke barem poubaj sudii da staese a ne slepci
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

9. коло Nitro Petel - Ozil Empty Re: 9. коло Nitro Petel - Ozil

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 16, 2013 7:24 pm

objavi snimka inace ne ti potvrddvam Razz
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

9. коло Nitro Petel - Ozil Empty Re: 9. коло Nitro Petel - Ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот