HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi

Go down

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi Empty 8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 3:33 pm

☻ Oscar ☻ - xD celzi

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi Empty asd

Пишување  Oscar on Сре Дек 18, 2013 12:56 pm

Ae celzi koga mozes ?
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi Empty Re: 8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi

Пишување  celzi on Чет Дек 19, 2013 11:42 am

vecer okolu 21 ako mozes
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi Empty asd

Пишување  Oscar on Чет Дек 19, 2013 10:34 pm

Aj utre toa vreme ?
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi Empty Re: 8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi

Пишување  celzi on Чет Јан 02, 2014 12:16 pm

Vecer okolu 21 22 casot bidi tuka
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi Empty Oscar vs Celzi

Пишување  Oscar on Саб Јан 04, 2014 3:57 pm

Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi Empty Re: 8. коло ☻ Oscar ☻ - xD celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот