HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

7. коло Dyniackor - Nitro Petel

Go down

7. коло Dyniackor - Nitro Petel Empty 7. коло Dyniackor - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 3:31 pm

Dyniackor - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 22ри Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

7. коло Dyniackor - Nitro Petel Empty Re: 7. коло Dyniackor - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 16, 2013 6:44 pm

koga mozis?
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

7. коло Dyniackor - Nitro Petel Empty Re: 7. коло Dyniackor - Nitro Petel

Пишување  Dyniackor on Сре Дек 18, 2013 2:37 pm

skoro sekoj den sum uklucen vo 20-21 casot.
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

7. коло Dyniackor - Nitro Petel Empty Re: 7. коло Dyniackor - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Чет Дек 19, 2013 7:42 pm

ajde kaj si?
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

7. коло Dyniackor - Nitro Petel Empty Re: 7. коло Dyniackor - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот