HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. коло FoUR1 - xD celzi

Go down

6. коло FoUR1 - xD celzi Empty 6. коло FoUR1 - xD celzi

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:29 pm

FoUR1 - xD celzi

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. коло FoUR1 - xD celzi Empty Re: 6. коло FoUR1 - xD celzi

Пишување  celzi on Пон Дек 09, 2013 8:45 am

Koga mozes?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

6. коло FoUR1 - xD celzi Empty celzi 5-12 Four.

Пишување  FoUrStR1nGeR on Вто Дек 10, 2013 7:28 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

6. коло FoUR1 - xD celzi Empty Re: 6. коло FoUR1 - xD celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот