HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. коло Nitro Petel - ☻ Oscar ☻

Go down

6. коло Nitro Petel - ☻ Oscar ☻ Empty 6. коло Nitro Petel - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:29 pm

Nitro Petel - ☻ Oscar ☻

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

6. коло Nitro Petel - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 6. коло Nitro Petel - ☻ Oscar ☻

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 09, 2013 6:35 pm

Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот