HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

6. коло Ozil - Dyniackor

Go down

6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:28 pm

Ozil - Dyniackor

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Ozil on Сре Дек 11, 2013 4:10 pm

posle 15h sum tuka
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Ozil on Пет Дек 13, 2013 3:50 pm

koga mozes druze?
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Саб Дек 14, 2013 5:26 pm

Se vrakam od aktivnost denes, aj ke vidime koga.
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Ozil on Нед Дек 15, 2013 2:39 pm

Dyniackor напиша:Se vrakam od aktivnost denes, aj ke vidime koga.
cela vecer sum tuka samo pisi koga
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 3:35 pm

druze znaci ovaa trebase da se odigra do Nedela, najkasno treba da se odigra do Sreda.
ja sum tuka sekoja vecer do 20:30 pa koga mozes pisi ili ke mora sluzbeno da zapisam
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Пон Дек 16, 2013 6:23 pm

Ovde sum. cekam Very Happy
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Ozil on Пон Дек 16, 2013 6:39 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 6. коло Ozil - Dyniackor

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот