HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. коло xD celzi - Nitro Petel

Go down

 5. коло xD celzi - Nitro Petel Empty 5. коло xD celzi - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:27 pm

xD celzi - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло xD celzi - Nitro Petel Empty Re: 5. коло xD celzi - Nitro Petel

Пишување  celzi on Пон Дек 09, 2013 8:45 am

KOga mozes?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло xD celzi - Nitro Petel Empty Re: 5. коло xD celzi - Nitro Petel

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 09, 2013 12:19 pm

deneska
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло xD celzi - Nitro Petel Empty Re: 5. коло xD celzi - Nitro Petel

Пишување  celzi on Пон Дек 09, 2013 2:35 pm

Nitro Petel напиша:deneska
Kaj 5i 30?
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло xD celzi - Nitro Petel Empty Nitro Petel - Celzi

Пишување  Nitro Petel on Вто Дек 10, 2013 5:55 pm

Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

 5. коло xD celzi - Nitro Petel Empty Re: 5. коло xD celzi - Nitro Petel

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот