HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil

Go down

5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil Empty 5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:26 pm

☻ Oscar ☻ - Ozil

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil Empty Re: 5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil

Пишување  Ozil on Сре Дек 11, 2013 4:11 pm

posle 15h sum tuka
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil Empty Re: 5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil

Пишување  Ozil on Сре Дек 11, 2013 7:49 pm

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil Empty Re: 5. коло ☻ Oscar ☻ - Ozil

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот