HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. коло MaDr1D1sTa - Dyniackor

Go down

4. коло MaDr1D1sTa - Dyniackor

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:26 pm

MaDr1D1sTa - Dyniackor

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 4. коло MaDr1D1sTa - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Саб Дек 14, 2013 5:27 pm

Koga, madrid?
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 4. коло MaDr1D1sTa - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Саб Дек 14, 2013 5:51 pm

Neznaevme dali e 6-4 ili 6-5 na krajot...
http://www.haxballtube.com/watch/b779d21f50
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

Re: 4. коло MaDr1D1sTa - Dyniackor

Пишување  Ozil on Нед Дек 15, 2013 2:43 pm

6-4

Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Re: 4. коло MaDr1D1sTa - Dyniackor

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот