HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻

Go down

4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻ Empty 4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:25 pm

MacDragon - ☻ Oscar ☻

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻ Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Нед Дек 08, 2013 11:26 pm

koa? Smile 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻ Empty

Пишување  Oscar on Пон Дек 09, 2013 2:37 pm

Koga sakas, sloboden sum ja Very Happy
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻ Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Пон Дек 09, 2013 2:55 pm

4:30.. ke iam host doj ako moes
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻ Empty oskar 5-3 dragon :p

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Дек 10, 2013 3:16 pm

enznam kaj sum stail videoto  Embarassed  ama potvrduam deka pobedi.. ako go naam ke go staam  Smile 
MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 4. коло MacDragon - ☻ Oscar ☻

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот