HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

4. коло Nitro Petel - FoUR1

Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty 4. коло Nitro Petel - FoUR1

Пишување  Ozil on Нед Дек 08, 2013 10:25 pm

Nitro Petel - FoUR1

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 14ти Декември!
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty Re: 4. коло Nitro Petel - FoUR1

Пишување  Nitro Petel on Нед Дек 08, 2013 11:32 pm

koga sakas da izgubis?
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty Petel 2-3 Four

Пишување  FoUrStR1nGeR on Пон Дек 09, 2013 3:59 pm

http://www.haxballtube.com/watch/930990a0b5

(def. igranje 10 min od strana na Petelov :3)
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty Re: 4. коло Nitro Petel - FoUR1

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 09, 2013 4:06 pm

FoUR1 напиша:http://www.haxballtube.com/watch/930990a0b5

(def. igranje 10 min od strana na Petelov :3)
ti dete vgaz si praen. mi davas 3 gola od 3 moj greski i gi istade 5 od na linija
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty ...

Пишување  FoUrStR1nGeR on Вто Дек 10, 2013 12:16 pm

pa morav na greski da te nacekam, posho ne go mrdna gzot od gol Wink
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty Re: 4. коло Nitro Petel - FoUR1

Пишување  Nitro Petel on Вто Дек 10, 2013 6:57 pm

da da prvoto poluvreme ne mrdna
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty Re: 4. коло Nitro Petel - FoUR1

Пишување  Ozil on Сре Дек 11, 2013 6:43 pm

isto taka igra i so mene def celo vreme

EDIT: Zapisano
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

4. коло Nitro Petel - FoUR1 Empty Re: 4. коло Nitro Petel - FoUR1

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот