HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa

Go down

3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa Empty 3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:47 pm

Nitro Petel - MaDr1D1sTa

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa Empty Re: 3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 02, 2013 10:39 am

5-3 za nego
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa Empty Re: 3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa

Пишување  Hax Macedonia on Вто Дек 03, 2013 12:42 am

Запишано.
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa Empty Re: 3. коло Nitro Petel - MaDr1D1sTa

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот