HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:46 pm

☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty A

Пишување  Dyniackor on Сре Дек 04, 2013 6:02 pm

koa moes
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty Re: 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Пишување  celzi on Чет Дек 05, 2013 10:42 am

vecer okolu 20 21 casot??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty Re: 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Чет Дек 05, 2013 10:45 am

Ke mozam togas.Oscar pisi odgovor koga ke mozes
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty Re: 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Пишување  celzi on Чет Дек 05, 2013 10:50 am

xD celzi напиша:vecer okolu 20 21 casot??
PO greska namesto vo mojata teme vo ovaa tema sum pisal!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty Re: 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Чет Дек 05, 2013 8:49 pm

Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 20
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty Re: 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Пишување  Hax Macedonia on Чет Дек 05, 2013 11:10 pm

Запишано.
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor Empty Re: 3. коло ☻ Oscar ☻ - Dyniackor

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот