HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

3. коло FoUR1 - Ozil

Go down

3. коло FoUR1 - Ozil Empty 3. коло FoUR1 - Ozil

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:45 pm

FoUR1 - Ozil

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

3. коло FoUR1 - Ozil Empty Re: 3. коло FoUR1 - Ozil

Пишување  FoUrStR1nGeR on Чет Дек 05, 2013 9:00 am

http://www.haxballtube.com/watch/a04373eea3
6-3 Smile

EDIT: Во Post title нетреба да стои снимката ја ставив доле во пораката каде е и запишан резултатот.
FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот