HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻

Go down

2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻ Empty 2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:45 pm

MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻ Empty dsfsd

Пишување  MaDr1D1sTa on Пон Дек 02, 2013 10:39 am

https://www.facebook.com/martin.paunkov add me be da se dogovorime tuka nemozime se najdime
MaDr1D1sTa
MaDr1D1sTa

Број на мислења : 43
Репутација : 2
Join date : 2013-11-20
Age : 20
Локација : Negotino mojot roden kraj :D

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻ Empty asd

Пишување  Oscar on Пон Дек 02, 2013 11:29 am

Pa 2 pati ti prakjam ne me prifakjas -_-
https://www.facebook.com/ljupce.bojadziev -- ae add me ti, izgleda ne ti stasue koga ti prakjam ja...
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻ Empty MaDr1D1sTa vs Oscar

Пишување  Oscar on Пон Дек 02, 2013 6:25 pm

MaDr1D1sTa 1-1 ☻ Oscar ☻

-Izigravme i na Golden goal za sekoj slucaj...

http://www.haxballtube.com/watch/5b0ab68b81
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻

Пишување  Hax Macedonia on Вто Дек 03, 2013 12:44 am

Запишано.
Не е потребно продолжетоци. afro 
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 2. коло MaDr1D1sTa - ☻ Oscar ☻

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот