HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. коло Dyniackor - xD celzi

Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:44 pm

Dyniackor - xD celzi

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  celzi on Пон Дек 02, 2013 1:27 pm

Koga mozes??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  celzi on Сре Дек 04, 2013 10:05 am

xD celzi напиша:Koga mozes??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Mozam

Пишување  Dyniackor on Сре Дек 04, 2013 6:02 pm

Mozam segaaa
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 21
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  celzi on Чет Дек 05, 2013 10:51 am

Denes vo 12:00 ili vecer kaj 20 21 casot??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty sdsds

Пишување  celzi on Чет Дек 05, 2013 10:51 am

Denes vo 12:00 ili vecer kaj 20 21 casot??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  Dyniackor on Чет Дек 05, 2013 10:52 am

Nemozam vo 12:00. Ke mozam negde 20-21 navecer. Ke pisam pak koga ke mozam
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 21
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  celzi on Чет Дек 05, 2013 10:54 am

Dyniackor напиша:Nemozam vo 12:00. Ke mozam negde 20-21 navecer. Ke pisam pak koga ke mozam
Ok kje bidam uklucen
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  celzi on Пет Дек 06, 2013 4:05 pm

vecer okolu 21 casot bidi tuka na forum!!
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  Dyniackor on Пет Дек 06, 2013 4:30 pm

xD celzi напиша:vecer okolu 21 casot bidi tuka na forum!!
Ke bidam sefe! Very Happy
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 21
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  celzi on Пет Дек 06, 2013 6:58 pm

celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Dyniackor - xD celzi Empty Re: 2. коло Dyniackor - xD celzi

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот