HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. коло MacDragon - FoUR1

Go down

2. коло MacDragon - FoUR1 Empty 2. коло MacDragon - FoUR1

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:44 pm

MacDragon - FoUR1

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MacDragon - FoUR1 Empty Dragon 1-3 Fourstringer

Пишување  FoUrStR1nGeR on Вто Дек 03, 2013 6:05 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MacDragon - FoUR1 Empty Re: 2. коло MacDragon - FoUR1

Пишување  Hax Macedonia on Сре Дек 04, 2013 2:12 am

Запишано.
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло MacDragon - FoUR1 Empty Re: 2. коло MacDragon - FoUR1

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот