HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

2. коло Ozil - Nitro Petel

Go down

2. коло Ozil - Nitro Petel Empty 2. коло Ozil - Nitro Petel

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:43 pm

Ozil - Nitro Petel

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

2. коло Ozil - Nitro Petel Empty Re: 2. коло Ozil - Nitro Petel

Пишување  Ozil on Чет Дек 05, 2013 12:29 am

Ozil - Nitro Petel 3-1

branenje cela utakmica, pederska igra

http://www.haxballtube.com/watch/fac49076c1
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот