HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻

Go down

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻ Empty 1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:42 pm

xD celzi - ☻ Oscar ☻

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻

Пишување  celzi on Пон Дек 02, 2013 1:28 pm

Koga mozes??
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻ Empty asd

Пишување  Oscar on Пон Дек 02, 2013 5:02 pm

https://www.facebook.com/ljupce.bojadziev -- add me kje se dogovorime...
Oscar
Oscar

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2013-01-04
Локација : Veles

Вратете се на почетокот Go down

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻

Пишување  celzi on Пон Дек 02, 2013 6:02 pm

☻ Oscar ☻ напиша:https://www.facebook.com/ljupce.bojadziev -- add me kje se dogovorime...
Te adnav
celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻

Пишување  celzi on Пон Дек 02, 2013 6:46 pm

celzi
celzi

Број на мислења : 268
Репутација : 6
Join date : 2012-01-02
Age : 19
Локација : veles

Вратете се на почетокот Go down

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻

Пишување  Hax Macedonia on Вто Дек 03, 2013 12:43 am

Запишано.
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻ Empty Re: 1. коло xD celzi - ☻ Oscar ☻

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот