HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. коло FoUR1 - Dyniackor

Go down

1. коло FoUR1 - Dyniackor Empty 1. коло FoUR1 - Dyniackor

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:42 pm

FoUR1 - Dyniackor

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло FoUR1 - Dyniackor Empty 1. коло FoUR1 - Dyniackor

Пишување  Dyniackor on Сре Дек 04, 2013 6:01 pm

koga mozes be? Very Happy
Dyniackor
Dyniackor

Број на мислења : 18
Репутација : 0
Join date : 2013-10-11
Age : 21
Локација : комедиленд

http://комедиленд.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло FoUR1 - Dyniackor Empty Re: 1. коло FoUR1 - Dyniackor

Пишување  FoUrStR1nGeR on Чет Дек 05, 2013 9:37 pm

FoUrStR1nGeR
FoUrStR1nGeR

Број на мислења : 42
Репутација : 1
Join date : 2012-07-03
Age : 20

Вратете се на почетокот Go down

1. коло FoUR1 - Dyniackor Empty Re: 1. коло FoUR1 - Dyniackor

Пишување  Hax Macedonia on Чет Дек 05, 2013 11:10 pm

Запишано.
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло FoUR1 - Dyniackor Empty Re: 1. коло FoUR1 - Dyniackor

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот