HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

1. коло Nitro Petel - MacDragon

Go down

1. коло Nitro Petel - MacDragon Empty 1. коло Nitro Petel - MacDragon

Пишување  Hax Macedonia on Нед Дек 01, 2013 9:41 pm

Nitro Petel - MacDragon

Во оваа тема договарајте ја вашата утакмица.
Резултатите и снимките поставете ги тука. Овој натпревар треба да се одигра до 8ми Декември!
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло Nitro Petel - MacDragon Empty Re: 1. коло Nitro Petel - MacDragon

Пишување  Nitro Petel on Пон Дек 02, 2013 7:15 pm

koga?
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 98

Вратете се на почетокот Go down

1. коло Nitro Petel - MacDragon Empty xD

Пишување  MacedoniaDragon on Вто Дек 03, 2013 7:44 pm

MacedoniaDragon
MacedoniaDragon

Број на мислења : 76
Репутација : 3
Join date : 2013-11-20
Локација : Виница,Македонија xD

Вратете се на почетокот Go down

1. коло Nitro Petel - MacDragon Empty Re: 1. коло Nitro Petel - MacDragon

Пишување  Hax Macedonia on Вто Дек 03, 2013 11:12 pm

MacedoniaDragon напиша:Dragon- Petel

http://www.haxballtube.com/watch/f577e80c2b te snimka

xD
Нареден пат и резултатот пишете, не е проблем јас ќе ја превртам снимката ќе видам до душа и да стои резултат јас пак проверам ја снимката али некои други можеби сакат да видат колку е завршено ама најважно е така стои во правилата, а правилата се напишани да се почитуват Razz 
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло Nitro Petel - MacDragon Empty Re: 1. коло Nitro Petel - MacDragon

Пишување  Hax Macedonia on Сре Дек 04, 2013 2:14 am

Запишано.

4-0 за MacDragon Arrow 
Hax Macedonia
Hax Macedonia

Број на мислења : 149
Репутација : 4
Join date : 2011-09-23

http://haxballmacedonia.forummk.com

Вратете се на почетокот Go down

1. коло Nitro Petel - MacDragon Empty Re: 1. коло Nitro Petel - MacDragon

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот