HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Nitro Petel vs Nani

Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Nitro Petel vs Nani

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 04, 2013 11:49 am

Nitro Petel 7-6 Nani
http://haxballtube.com/watch/cc6e6955f7
bravo Nani podobar bese ti priznavam sreka imav
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Re: Nitro Petel vs Nani

Пишување  Ozil on Пон Фед 04, 2013 12:21 pm

pa ti sekogas so koj da igras imas sreka
Ozil
Ozil

Број на мислења : 947
Репутација : 67
Join date : 2011-09-23
Age : 25
Локација : Macedonia, Kocani

http://haxballmacedonia.forummk.com/

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Re: Nitro Petel vs Nani

Пишување  Nitro Petel on Пон Фед 04, 2013 3:37 pm

ahahahhahahhaahha ne se brukaj ti se molam Very Happy i btw sreka vo druga smisla go napisav
Nitro Petel
Nitro Petel

Број на мислења : 343
Репутација : 19
Join date : 2012-05-24
Age : 99

Вратете се на почетокот Go down

Nitro Petel vs Nani Empty Re: Nitro Petel vs Nani

Пишување  Sponsored content


Sponsored content


Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот