HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Team Fantastico vs HaxMix

Go down

Team Fantastico vs HaxMix Empty Team Fantastico vs HaxMix

Пишување  Haxer on Нед Јан 20, 2013 8:31 pm1)Резултат: 3:2
2)Голови: HR(1),Fourstringer(1),El Mino (1),Rafa(2)
3)Асистенции: Neyfico(2),Fourstringer(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/5ee6a11bc0
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот