HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Game Masters vs HaxMix GAME 1

Go down

Game Masters vs HaxMix GAME 1 Empty Game Masters vs HaxMix GAME 1

Пишување  Haxer on Чет Јан 17, 2013 8:22 am
1)Резултат: 0:1
2)Голови: Neyfico(1)
3)Асистенции: Tale(1)
4)Снимка: http://haxtube.com/watch/a005654c62
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот