HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

HaxMix vs Fantastic 4 GAME 1

Go down

HaxMix vs Fantastic 4 GAME 1 Empty HaxMix vs Fantastic 4 GAME 1

Пишување  Haxer on Пон Јан 14, 2013 11:37 pm
1)Резултат: 3:0
2)Голови: Tale(2),Neyfico(1)
3)Асистенции: /
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/a114ed83a1
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот