HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Game Masters vs Defenders

Go down

Game Masters vs Defenders Empty Game Masters vs Defenders

Пишување  Haxer on Пет Јан 11, 2013 6:59 pm1)Резултат: 3:1
2)Голови: Dare Z(2),Feder Fufna(1),Pique(1)
3)Асистенции: Oscar(1),Feder Fufna(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/fe3119570b
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот