HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Frozen vs Haxball Pros

Go down

Frozen vs Haxball Pros Empty Frozen vs Haxball Pros

Пишување  Haxer on Пет Јан 11, 2013 6:56 pm1)Резултат: 1:0
2)Голови: Nenormalen(1)
3)Асистенции: Tedi(1)
4)Снимка: http://www.haxballtube.com/watch/b3492bcfc7
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот