HaxBall Macedonia
Добродојдовте на нашиот форум HaxBall Macedonia, тука ќе запознаете повеќе играчи и исто така можете да играте во лига или куп и да дискутирате во темите наменети за тоа!

Регистрирајте се и придружете ни се!

Team Fantastico vs Ultimate Haxball

Go down

Team Fantastico vs Ultimate Haxball Empty Team Fantastico vs Ultimate Haxball

Пишување  Haxer on Пет Јан 11, 2013 6:54 pm
1)Резултат: 3:0 (не се доигра)
2)Голови: El Mino(2),Deksi(1)
3)Асистенции:El Mino(1),Deksi(1)
4)Снимка: /
Haxer
Haxer

Број на мислења : 117
Репутација : 14
Join date : 2012-07-18
Age : 22

Вратете се на почетокот Go down

Вратете се на почетокот


 
Permissions in this forum:
Не можете да одговарате на темите во форумот